Desfasurarea Concursului editiei 2017, etapa cu etapa, in timp real

Ord. dupa

  • Premiul I, in valoare de 10000 de lei, a fost obtinut de A...

Va rugam sa urmariti in permanenta site-ul concursului pentru comunica...

  • Premiul I, in valoare de 10000 de lei, a fost acordat lui...

  • Premiul I, in valoare de 10000 de lei, a fost acordat lui ...

    1 comentarii

Va rugam sa urmariti in permanenta site-ul concursului pentru comunica...

Ieri ne-am confruntat cu o situatie inedita, care nu a mai fost intaln...

Va rugam sa urmariti in permanenta site-ul concursului pentru comunica...

Filarmonica George Enescu a anuntat poate cel mai frumos cadou pentru ...

La Editia a XXVII-a a Concursului National Mihail Jora nu a fost acord...

  • Premiul I - nu s-a acordat
  • Premiul al doilea, ...

    1 comentarii

Va rugam sa urmariti in permanenta site-ul concursului pentru comunica...

Societatea Muzicala si Filarmonica Nationala "Serghei Lunchevici" din ...

Afiseaza
comentarii

Va rugam sa urmariti in permanenta site-ul concursului pentru comunicari si schimbari de ultim moment – toate vor fi afisate aici! Pentru mesaje urgente va rugam sa sunati sau sa trimiteti mesaj la nr. 0728 291 742

VIOLONCEL, Etapa I – Sala George Enescu

SAMBATA, 11 MARTIE

  • Ora 10:00 – Constantin Borodin
  • Ora 10:20 – Costin Florin Burlacu
  • Ora 10:40 – Octavian Lup
  • Ora 11:00 – Matyas Olah
  • Ora 11:40 – Adrian Precup
  • Ora 12:00 – Thibault Solorzano-Joubert

CANTO, Etapa I – Sala George Enescu

LUNI, 20 MARTIE

  • Ora 13:30 – Edith Georgiana Edith
  • Ora 13:50 – Alexandra Tanase
  • Ora 14:10 – Christian Jonnathan Alexandru
  • Ora 14:30 – Diana-Florentina Alexe
  • Ora 14:50 – Ana Bacanu
  • Ora 15:10 – Ionut-Cristian Boanches
  • Ora 15:30 – Alina Bosovici
  • Ora 15:50 – Andreea Carmen Marin
  • Ora 16:10 – Andreea Marinescu
  • Ora 16:30 – Ana Morari
  • PAUZA
  • Ora 16:50 – Cristian Mircea Ruja
  • Ora 17:10 – Emanuela Salajan
  • Ora 17:30 – Cosmina Stancu
  • Ora 17:50 – Larisa Andreea Stefan
  • Ora 18:10 – Amelia Stoicescu
  • Ora 18:30 – Daniel Trandafir
  • Ora 18:50 – Mihai Urzicana
  • Ora 19:10 – George Ionut Virban
  • Ora 19:30 – Alexandru Constantin

PIAN, Etapa I – Sala George Enescu

MIERCURI, 22 MARTIE

  • Ora 11:00 – Stefan Badea
  • Ora 11:25 – Marius Boldea
  • Ora 11:50 – Cadmiel Botac
  • Ora 12:15 – Andra Demidov
  • Ora 12:40 – Ionut Diaconu
  • Ora 13:05 – Gabriel Gitan
  • Ora 13:30 – Fabiola Ioana Ionita
  • Ora 13:55 – Maria Diana Petrache
  • Ora 14:20 – Catalin Daniel Raducanu
  • Ora 14:45 – Totolici Dudinszky Catalina Alexandra

VIOARA, Etapa I – Sala Dinu Lipatti

  • Ora 16:00 – Andra Lucia Andrei
  • Ora 16:20 – Sabin Penea
  • Ora 16:40 – Laura Sandru
  • Ora 17:00 – Valentin Serban

 

 

Rugam concurentii sa fie prezenti la intrarea in sala cu min. 30′ inaintea orei programate.

Data actualizarii: 24/03/2017

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.